Nyheter

Entrylist/Startliste Drag Challenge 2014 + info påmelding/Entry Drag Challenge 1-3 august 2014

Sunday 22 June 2014

Til alle utøvere:

Påmelding er nå åpen på www.dragracing.eu. Frist 27 juli! Til dere som har flyttet påmelding til dette løpet, send en re-minder til danevka@yahoo.no

Publikum:

Dere finner info under fliken Events til venstre .......

 

 STARTLISTE / ENTRYLIST

 
         
STARTLISTE DRAG CHALLENGE  2014      
         
         
  JUNIORDRAGSTER      
STARTNR NAVN KJØRETØY STED LAND
JM 752 MARIUS MODAHL HELLEM JUNIORDRAGSTER MAURA NORGE
JM 149 TOR ØIVIND ENGER ØSTGAARD JUNIORDRAGSTER RÅHOLT NORGE
JM 11 BENT ARILD STRØM JUNIORDRAGSTER VORMSUND NORGE
JM 775 MADELEN ANDERSEN JUNIORDRAGSTER NORDKISA NORGE
JM 95 NORA EMILIE SUNBY JUNIORDRAGSTER HVAM NORGE
JM 287 ALICE HAUGE JUNIORDRAGSTER GRESSVIK NORGE
JM 371 ELIN AARVIK JUNIORDRAGSTER HITRA NORGE
JM 211 MARI UDTIAN JUNIORDRAGSTER DYRVIK NORGE
JS 501 WILLIAM MOBERG HETLEFLÅT JUNIORDRAGSTER OS NORGE
JULIE ANDERSEN JUNIORDRAGSTER ARENDAL NORGE
J/S 368 HÅVARD KONGSHEM JUNIORDRAGSTER RAULAND NORGE
J/S 603 HANNA KONGSHEM JUNIORDRAGSTER RAULAND NORGE
JM 796 MALIN SØRENSEN JUNIORDRAGSTER ÅSVANG NORGE
JM 346 VERONICA SØRENSEN JUNIORDRAGSTER ÅSVANG NORGE
JM 25 SIMEN LILLEGÅRD JUNIORDRAGSTER VINSTRA NORGE
JM 483 LUCAS KARLSSON JUNIORDRAGSTER GRÅBO SVERIGE
JS 192 MATS ARNTZEN WANVIK JUNIORDRAGSTER TRONDHEIM NORGE
JM 3 SIRI JOHANSEN JUNIORDRAGSTER RENNEBU NORGE
JUNIOR CAR
SJC 296 KRISTOFFER NORDIN AMC PACER FROGNER NORGE
SUPER GAS
SG 309 ANNICA LARSSON FORD FALCON FÄRNÄS SVERIGE
SG 2521 ANGELICA LARSSON FORD FAIRLINE FÄRNÄS SVERIGE
OLAV SKJERVØ FORD MUSTANG SKOGN NORGE
SG 6975 ROBBY SUKKESTAD FORD MUSTANG RAUFOSS NORGE
SG 6958 HARALD JOHANSEN CHEVROLET NOVA HOF NORGE
SG 6679 FREDRIK GRAVNINGEN CHEVY PICK UP SKOLLENBORG NORGE
SG 3 CHRISTER UHLIN FORD FAIRLINE MALVIK NORGE
PRO ET
PET 6223 EIRIK BRYNHILDSEN MERCEDES LØRENSKOG NORGE
PET 6055 ANDERS BACK CHEVROLET NOVA KLAVESTADHAUGEN NORGE
PET 6339 HENRY JACOBSEN MUSTANG OSLO NORGE
PET 6303 ØISTEIN HOLMEDAL FORD -47 LILLESTRØM NORGE
PET 9050 TRYGVE AMUNDSEN FORD MUSTANG STRØMMEN NORGE
PET 6844 TORE RAVNEBERG FORD MUSTANG LILLEHAMMER NORGE
PET 6514 TOR SAURDAL CAMARO KLEPP ST. NORGE
FRODE SØRHEIM FORD TUDOR ÅKREHAMN NORGE
PET 6810 MAGNE ÅSHEIM CAMARO SKIEN NORGE
PET 6798 JON ROGER DYRENG FORD PINTO ÅSVANG NORGE
PET 6076 THOMAS HAUGE MUSTANG FREDRIKSTAD NORGE
PET 6306 KJELL SKREDE PONTIAC FIREBIRD BØ I TELMARK NORGE
PET 6958 JAN HENNING KLUNGLAND CHEVROLET NOVA FLEKKEFJORD NORGE
PET 6211 JANNE KLUNGLAND CHEVROLET NOVA MOI NORGE
PET 6729 KRISTIN MATHISEN CHEVROLET CHEVELLE HALDEN NORGE
PET 6295 EDDIE STRØM FORD MAVERICK MYSEN NORGE
PET 6125 JOAR AMUNDSEN AMC GREMLIN GAN NORGE
PET 6250 HENNING KALSVIK CHEVROLET SVELGEN NORGE
PET 6773 ROY ARILD TVEIT CAMARO SOLA NORGE
PET 6947 JON VENSTAD BUICK SKYLARK STAVSJØ NORGE
PET 6376 KJETIL ERIKSEN CAMARO LOM NORGE
MORTEN VALA FORD MUSTANG VALEBØ NORGE
PET 1617 PATRIK SÖDERBERG OLDSMOBILE ORSA SVERIGE
PET 6561 LEIF WESTBY PLYMOUTH SKIEN NORGE
STEIN ODDVAR KARLSEN CHEVROLET CAMARO VÅLER I ØSTFOLD NORGE
10,5
6764 KJELL IVERSEN PONTIAC FIREBIRD OPPDAL NORGE
3871 LARS BERGLUND CAMARO PITEÅ SVERIGE
8 ROLF BERGLUND CHEVROLET PITEÅ SVERIGE
SPET
SPET 6835 TROND NORDBY BEL AIR -55 SKJETTEN NORGE
SPET 6702 STIG PEDERSEN CHEVROLET NOVA GRÅLUM NORGE
SPET 6753 RUNE LØVHAUG CAMARO -69 RYKKINN NORGE
SPET 6258 HALVOR KALDRÅSTØYL CHEVROLET CHEVELLE RAULAND NORGE
SPET 6131 BJØRN HULTBERG CHEVROLET -57 SANDEFJORD NORGE
SPET 6223 OWE GRAPHAUGEN FIAT TOPOLINO VORMSUND NORGE
SPET 6759 CHRISTIAN RAMSØE RAMBLER AMERICAN FJERDINGBY NORGE
SPET 6124 HÅKON GRENDAL PONTIAC FIREBIRD HEGRA NORGE
SPET 6219 TORE GRANEGGEN CHEVROLET -55 SPONGDAL NORGE
SPET 6269 KARL DAG GURSLI PLYMOUTH SUPERBIRD BRYNE NORGE
SPET TERJE SÆTHERHAUG PONTIAC FIREBIRD RANHEIM NORGE
SUPER STREET
SS 3129 CHRISTER GUSTAVSSON DODGE CHALL. BORLÄNGE SVERIGE
SS 4 HALVOR ÖVERBY OPEL KAPITÄN GRUMS SVERIGE
PRO STREET
PS 6300 BJØRN JOHANSEN 69 CAMARO SKUI NORGE
PS 3276 BIRGITTA LINDTRØM CHEVROLET IMPALA MATFORS SVERIGE
PS 6502 KJELL MOSBAKK CORVETTE TRONDHEIM NORGE
PRO COMP
PC/DP 4160 YNGVE SOLBERG DRAGSTER OSLO NORGE
PC/DP 6234 JAN BIRKENES MUSTANG MACH 4 FUNNY ARENDAL NORGE
PC/DP 7 KIM FELDTHUSEN DRAGSTER LANDVETTER SVERIGE
PC/AP 5308 FREDRIK LARSSON TOPOLINO -48 NYKÖPING SVERIGE
PC/DS 1754 STIG OLSSON FRONT ENGINE DRAGSTER STRÖMSTAD SVERIGE
PC/FP TORBJÖRN JANSSON CORVETTE NYKÖPING SVERIGE
PC/DN 3863 MARCUS WÅLM MAD-CROC MIDLAND VÅRGÅRDA SVERIGE
SUPER COMP
SC 1431 JULIE NATAAS DRAGSTER DRØBAK NORGE
SC 1224 MIKAEL  NILSSON DRAGSTER BORÅS SVERIGE
SC 4476 GIDEON LILJEGREN CHEVELLE -66 LINKÖPING SVERIGE
SC 330 MAJA UDTIAN DRAGSTER DYRVIK NORGE
SC 1247 TERJE RØISGÅRD T23 ALTERED KROKSTADELVA NORGE
SC 715 ESKIL ROLSTAD DRAGSTER SØR FRON NORGE
COMPETITION
BA/A 4 LARS GEORG JOHANSSON CAMARO KARLSTAD SVERIGE
A/NA 1 ODD ERIK FOSSUM CAMARO FANNREM NORGE
B/D JAN TORE PEDERSEN VICTORY VINSTRA NORGE
TOP DOORSLAMMER
TD 872 ADAM FLAMHOLC DODGE VIPER KLAGSHAMN SVERIGE
TD 1 ÅKE ELIASSON PONTIAC FIREBIRD KÖPING SVERIGE
TD 6 ANNE BRITT NILSSEN CORVETTE HOMMELVIK NORGE
TD 3620 TERJE HÅKONSEN PONTIAC FIREBIRD BØ I TELEMARK NORGE
TD 128 STEFAN HOLMBERG CHEVROLET BILLESHOLM SVERIGE
TD 4567 VIKTOR JANSSON CHEVROLET CAMARO SANDVIKEN SVERIGE
TD STEFAN CARLSSON CAMARO -68 VÄSTERÅS SVERIGE
TD JAN EGIL KVALVIK CORVETTE STJØRDAL NORGE
TD 1614 RIMBERT VAHLSTRÖM DODGE DART ARLÖV SVERIGE
TD 3517 ANDREAS SJÖDIN CHEVELLE -65 TÄBY SVERIGE
TD 1929 BENNY STRAND CHEVROLET IGGESUND SVERIGE
TD 2 MIKAEL JONESKOG CAMARO FALUN SVERIGE
TOP METHANOL DRAGSTER
BIRGITTE BREMNES DRAGSTER TRONDHEIM NORGE
JR BIKE JBR
JOHN ROLFSTAD YAMAHA SKREIA NORGE
SARAH NEVRA YAMAHA SANDE NORGE
JR BIKE
JBA 46 TOBIAS STEEN SUZUKI MAURA NORGE
JBA 7 JULIA WAGNER KAWASAKI BLAKER NORGE
JBA 13 TRULS OLSEN SUZUKI STANGE NORGE
JBA 17 ANNIKEN OLSEN KAWASAKI TRONDHEIM NORGE
JBA KRISTINE MOE SUZUKI HELLE NORGE
JBA 7 BENEDICTE OLSTAD SUZUKI LENA NORGE
ET STREET BIKE
ET 345 ARVE MYRBOSTAD KAWASAKI ELNESVÅGEN NORGE
ET 96 ERLING OPHEIM HD SPORTSTER ÅSEN NORGE
LUCAS MARIN SUZUKI SANDE NORGE
ET 66 IVAR ØKSNAVAD HARLEY DESTROYER SANDNES NORGE
ET 68 LINDA HORNE SUZUKI GULLAUG NORGE
SUPER GAS BIKE
SGB 20 KASPER HANSEN PÅMLD SUZUKI FETSUND NORGE
SGB 35 ARNFINN NEVRA SUZUKI SANDE NORGE
SGB 99 TORE HANZAL SUZUKI HAYABUSA ENGELSVIKEN NORGE
SGB 320 KJELL ÅGNES SUZUKI HAYABUSA ORKANGER NORGE
SGB  5 CATRINE WAGENIUS SUZUKI HAYABUSA HEIMDAL NORGE
SGB KRISTOFFER JARBO SUZUKI MÖRARP SVERIGE
SGB 118 RASMUS ÖSTLUND KAWASAKI VALBO SVERIGE
SGB 88 CAMILLA SKÅLVIK TORGERSEN HONDA HEIMDAL NORGE
SUPER COMP BIKE
SCB 9 KRISTIN HEGRE HD DRAGBIKE LENA NORGE
SCB 666 ROGER ÖSTLUND KAWASAKI BERGVIK SVERIGE
SCB 69 MALIN RIISE OLSEN SUZUKI TRONDHEIM NORGE
SCB 256 OLE JOHNNY JOHNSEN KAWASAKI GAN NORGE
SCB 333 STIAN HORNE SUZUKI GULLAUG NORGE
SNOW
966 STIAN HANSEN SKI-DOO MACH 1 FYRESDAL NORGE
LARS INGE LAUVDAL SKI-DOO FYRESDAL NORGE
ESPEN ÅMLID SKI-DOO MACH 2 STATHELLE NORGE
81 HENRIK ANGELL COLDEVIN THUNDERCAT 1100 FROGNER NORGE
18 ERIK COLDEVIN ARCTIC CAT PANTERA FROGNER NORGE
TOP FUEL SNOW
JAN ERIK N CLAUSEN SNOW FYRESDAL NORGE
 7.50
316 GAUTE LINDSKOG TOP GAS HARLEY STORD NORGE
699 KÅRE RAVNSBORG TOP METHANOL ST SKREIA NORGE
SUPER STREET BIKE
SSB 77 ANDERS BLANCK SUZUKI HAYABUSA GÄVLE SVERIGE
SSB 17 SVEIN OVE BRÆNDHAGEN SUZUKI LUNNER NORGE
SSB 11 DAG WAGENIUS SUZUKI HEIMDAL NORGE
SSB 69 VESA RUHANEN KAWASAKI TAIVASSALO FINLAND
SSB 999 HENRI KOLEHMAINEN SUZUKI LEPPAVIRTA FINLAND
SSB 28 JANI KUMPULAINEN SUZUKI HAYABUSA NASTOLA FINLAND
SSB 54 LEIF LARSSON SUZUKI HAYABUSA ARBRÅ SVERIGE
46 BJØRN FRISTRØM SUZUKI HAYABUSA MORA SVERIGE
CLASSIC BIKE
CDB 911 JAN ERIK SKREFSRUD SUZUKI LILLEHAMMER NORGE
CDB 27 ESPEN ERIKSEN HARLEY DAVIDSON GRESSVIK NORGE
CDB 123 RONNIE HALVORSEN MOE YAMAHA HELLE NORGE
CB 55 ERNST WAGNER TRIUMPH DRAGBIKE FETSUND NORGE
CDB 10 STIAN LARSEN SUZUKI FLATEBY NORGE
CDB 823 HASSE ANTONSSON BSA CLASSIC DRAGBIKE HEDEKAS SVERIGE
CDB 13 RUNAR HANSEN JAWA FJELLHAMMAR NORGE
CDB 909 STIG MARIUS MYKLEVIK SUZUKI VINGROM NORGE
CDB 100 JONAS BERGE SUZUKI FROGNER NORGE
CDB 2 ØYVIND LARSEN HONDA FLATEBY NORGE
CDB 14 JENS HONORÈ YAMAHA KVERNALAND NORGE
FUNNY BIKE
FB 23 PER WÄRN SUZUKI BOXHOLM SVERIGE
PRO STOCK BIKE
PSB 666 ROY OLSEN SUZUKI STANGE NORGE
PSB 63 THOMAS LYSEBRAATEN OLSEN SUZUKI SANDEFJORD NORGE
PS 87 KALLE LYRÈN SUZUKI HAYABUSA SURAHAMMAR SVERIGE
PS 33 BO THORSELIUS KAWASAKI GÖTEBORG SVERIGE
PS 56 KENNETH VIK SUZUKI SKARNES NORGE
PSB 69 TIMO SAVOLAINEN SUZUKI YLÖJÄRVI FINLAND
SUPER TWIN TOP FUEL BIKE
ST 11 HANS OLAV OLSTAD THUNDERTRUCK LENA NORGE
ST 36 SVEIN OLAV ROLFSTAD SUPER TWIN SKREIA NORGE
ST 29 MATTI VÄHÄSAARI SUPER TWIN ÅSGREINA NORGE
ST 66 PER BENGTSSON SUPER TWIN KLIPPAN SVERIGE
ST 65 ISMO MÄENPÄÄ SUPER TWIN HÄMEENLINNA FINLAND
ST 96 TROND HØIBERGET SUPER TWIN BØVERBRU NORGE
TOP FUEL BIKE
TFB 42 JAN STURLA HEGRE KAWASAKI/PUMA LENA NORGE
TF SVERRE DAHL SUNSHINE EXPRESS RASTA NORGE
 ...

Les Mer..

Påmeldingen åpnet for Summer Nat`s 6-8 juni 2014

Sunday 4 May 2014

Meld deg på ovenfor :) Frist for påmelding er 26 mai kl.24.00!

Publikum kan finne mere info under Events :)

...

Les Mer..

Spring Nat`s Test`n Tune 2014

Friday 4 April 2014

Gardermoen Raceway og NDRG kjører årets første løp, Spring Nats Test`n Tune!

Gå inn på Events på venstre side i menyen, der finner du mer info og startliste :)

 

Velkommen alle som skal kjøre, alle som skal være tilskuer og sist men ikke minst, alle funksjonærer :) La oss få en knakende herlig helg :)

...

Les Mer..

SPRING NAT`S 10-11 MAI 2014

Friday 14 March 2014

Påmelding til Spring Nat`s Test`n Tune er nå åpnet! 

Påmeldingsfrist: 22 april kl.00.00

Gå inn på påmelding ovenfor og les info der. Dere som skal ta lisens skal også melde dere på der.

Kontaktpersoner ved spørsmål:

BIL - Anne Britt på mail: abr-ni@frisurf.no

MC  - Lin på mail: lin.k.granlund@gmail.com

Husk at dere skal lese info og regelverk på NMF for MC og NBF for bil. Info om kurs kommer i god tid. Kurs vil bli holdt på fredag kveld 9 mai på banen.

Til juniorer som ønsker å låne bil av NDRG så må det sendes en mail til: danevka@yahoo.no i tillegg til påmelding!

Velkommen til årets første løp :)

...

Les Mer..

Bankett 15 februar 2014

Thursday 5 December 2013

Velkommen til Bankett 15 februar 2014.

 

Husk å stemme på din " Årets "....

 

Åpne vedlegg for videre info :)

 

                Ønsker velkommen til bankett

 

                           Årets 2013

...

Les Mer..